هدیه مناسب برای خرید

برای دوستان و عزیزانمان چه هدیه ای بخریم؟

چه هدیه ای بخریم؟ بیشتر ماها کلی به اطرافیانمان هدیه دادیم و شاید چندین بار برایشان کادو خریدیم و این شاید باعث شده ما خودمان را در کادو دادن استاد بدانیم و شاید هم واقعا استاد این کار باشیم. اما یک وقتایی زمانش که می رسد کلی با خودمون کلنجار میریم که چی بخریم و نمی دونیم چی بخریم و یا اینکه حتما هنگام خرید هدیه به این فکر کرده اید که دوست تان به چه هدیه ای میتواند نیاز داشته باشد اما در نهایت به این نتیجه رسیده اید که او همه چیز دارد… این غیر ممکن است! بهتر است کمی بیشتر فکر کنید. چیزهای زیادی ست که می تواند او را خوشحال کند. شما می توانید حتی از اطرافیان او نیز کمک بگیرید و هدیه ای بخرید که برایش خوشحال کننده باشد. در این مقاله کوتاه سعی شده که به انتخاب بهترین کادو برای عزیزترین افراد زندگیتون کمک شود.

سفارش و خرید تابلوی نخی

هدیه ای از هنر دست خودتان:

میتوانید اگر هنری دارید که خودتان میتوانید آن را خلق کنید آنوقت خودتان برای درست کردن هدیه دست به کار شوید. به عنوان مثال اگر نقاش خوبی هستید، یک تابلوی نقاشی برایش بکشید یا اگر بافتنی می کنید، می توانید برای او یک شال گردن ببافید. این نوع هدیه ها، از آنجا که هنر دست شماست، مطمئنا ارزش بیشتری برای دوست تان خواهد داشت.

شناخت سلیقه طرف مقابلمان:

موقع خرید کادو برای طرف مقابلتان، خوب نیست که فقط سلیقه خودتان را اعمال کنید، آنچه اهمیت دارد سلیقه طرف مقابل تان است. به عنوان مثال ممکن است شما عاشق رنگ های پاستلی باشید اما دوست تان رنگ های خنثی را ترجیح دهد، در این صورت شما باید هدیه ای که می خرید را به رنگ های خنثی انتخاب کنید، حتی اگر به دل شما خیلی نمی نشیند و اینکار نوعی از خودگذشتگی شما را نشان داده و باعث ارزشمند شدن کادویتان خواهد شد.

انواع مناسبت هدیه دادن

خلاقیت به خرج دادن برای خرید هدیه:

خریدن هدیه برای عزیزتان و با یک کاغذ ساده بسته بندی کردن بسیار آسان میباشد اما اگر می خواهید او را هیجان زده تر کنید، کمی باید خلاقیت به خرج دهید. به عنوان مثال شما می توانید از کاغذ کادوهای خاص کمک بگیرید یا حتی مدل بستن کادویتان را جذاب تر کنید. بعد از پیچیدن کاغذ کادو به دور هدیه تان، می توانید از گل یا روبان برای روی آن استفاده کنید. اگر برای او کتاب خریده اید، پیغامی را روی کاغذ یا کارتی بنویسید و آن را لای کتاب بگذارید تا هنگام باز کردن آن سورپرایز شود. بنابراین جدا از خود هدیه، بسته بندی آن نیز از اهمیت زیادی برخوردار است که نباید فراموش کنید.

کادو و هدیه دادن

مناسبت هدیه تان چیست؟

به چه مناسبت برای دوست تان هدیه می خرید؟ شما می توانید هدیه ای که می خرید را با توجه به مناسبت اش انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر تولد اوست، می توانید گردنبندی را که سنگ تولد او رویش کار شده انتخاب کنید، یا اگر به مناسبت سالگرد ازدواج آنهاست، می توانید عکس دوست تان و همسرش را چاپ کنید، آن را در قابی قرار دهید و به دستش برسانید. بدون شک او از این که شما برای کادوی تولد او فکر کرده اید و وقت گذاشتید، به وجد خواهد آمد.

چه هدیه ای بخریم بهترین هدیه برای عزیزانمان

پیشنهاد های کادو برای دوست صمیمی

تابلوی نخی:

میخواهیم هدیه ای برایتان معرفی کنیم که شاید تولید کنندگان این هدیه در ایران به تعداد انگشتان دست هم نرسد و بیشتر از شاید 98 درصد ایرانیها چنین هدیه ای ندیدند. پس با خرید این هدیه برای هر مناسبتی که باشد میتوانید دل عزیزتان را به راحتی به دست بیارید و اورا به معنای واقعی هیجان زده کنید. کادویی که هم کار دست هست و هم خاص و مهمتر اینکه فقط دوستتان از این نوع هدیه خواهد داشت و پزش را خواهد داد.

هدیه ای که دربارش توضیح میدیم تابلوی نخی میباشد. تابلویی که با 2 کیلومتر یا دو هزار متر نخ بافته شده و این تابلو میتواند چهره طرف مقابلتان باشد. یک تابلو بطور معمول از وصل شدن 3000 تا 4000 نخ از میخی به میخ دیگر درست میشود که به طول کلی تقریبا 2 کیلومتر (2000 متر) میرسد! یعنی در واقع با یک کار طاقت فرسا و ظریف مواجه هستیم. بخصوص که این تابلو با یک قاب بسیار زیبا و چوبی بسته بندی میشه و شما میتونید متن و عکس خودتون رو بفرستین تا روی بسته بندی بصورت زیبا حک شود.

خرید تابلو برا کادو

سفارش و خرید تابلوی نخی

اینستاگرام خرید تابلوی نخی

کتاب

شاید یکی از راحت ترین و دم دستترین هدیه خرید یک کتاب خوب باشد. کتاب خوب همیشه حال فرد کتابخوان را بهتر می کند. مزیت دیگر کتاب به عنوان کادو برای دوست صمیمی تنوع زیاد در موضوعات، سبک ها و ژانرهاست و البته فراموش نکنید حتی با بودجه های متفاوت می توان کتاب های مختلفی کادو دهید.در بازار این روزها با هزینه ای حدود 50 هزار تومان می توانید یکی از بهترین رمان های تاریخ ادبیات را کادو دهید اما اگر خیال هزینه بیشتر دارید کتاب های نفیس و گران هم در دسترس است. خرید کتاب شعر یک شاعر خاص که عزیزتان دوست دارد نیز میتواند او را هیجان زده کند بخصوص اینکه جلد کتاب نفیس باشد.

چه جور هدیه ای بخریم

گل و گیاه

زندگی شهر نشینی و زندگی در آپارتمان باعث شده انسان بیشتر از قبل به گل و گیاه روی بیاورد برای همین است که گیاه و گلدان هدیه دادن رواج بیشتری پیدا کرده و عادیست که ببینیم برای تبریک منزل نو یک گلدان زیبا همراه با نحوه نگهداری از گیاه، کادو آورده شود. بد نیست در اینجا به این نکته اشاره کنم که مقدار تفکر و ارزشی که شما برای هدیه قائل هستید بیش از هر چیز هدیه را خاص می کند و برای مثال شما می توانید حتی در روز ولنتاین به عشق زندگیتان گلدانی گل هدیه دهید به این شرط که آن گیاه برای هردوی شما ارزشی ویژه داشته باشد. گل و گیاه هم از نظر قیمت حق انتخاب گسترده ای در اختیار شما می گذارد و این هدیه بسته به ارزش گلدان و گیاه می تواند کادویی ارزان و به صرفه و یا کادویی سنگین و گران محسوب شود.

گل رز

عطر

اگر می خواهید دوست صمیمیتان را با عطر و ادکلن شگفت زده کنید باید اندکی سر کیسه را شلتر کنید. با نگاهی گذرا به بازار و رنج قیمتی برندها و مدل های مختلف و محبوب می شود دریافت که برای عطر به عنوان کادو برای دوست صمیمی باید از تا هزینه کنید.

کادو مناسب دوستمان

وسایل الکترونیکی

اگر قصد دارید کادوی دوست صمیمیتان را از میان وسایل الکترونیکی انتخاب کنید پیش از هرچیز نگران نباشید چون آن قدر حق انتخابتان گسترده است که سخت پسند ترین افراد هم کادوی مورد نظرشان را خواهند یافت. همچنین وقتی به وسایل الکترونیکی به عنوان کادو فکر می کنید تقریبا با هر بودجه ای می توان وسیله ای به درد بخوربرای دوستتان تهیه کنید.

با یک مقدار بیشتر از بودجه 100 هزار تومان میتوانید هدفون، مدل های کم امکانات تر ام پی تری پلیر (mp3player) انواع اسپیکر شارژی قابل حمل، انواع رم و فلش و در نهایت حجم گسترده ای از لوازم جانبی ارزان تر موبایل، تبلت و یا کامپیوتر و لپ تاپ بخرید.

خرید کادو برا دوست

همچنین با بودجه ای تقریبا 500 هزار تومان، می توانید به یک ام پی تری پلیر خوب فکر کنید و یا شاید بتوانید سراغ انواع هارد اکسترنال (البته با ظرفیت کم) بروید.

بالای 1 میلیون تومان: دقت داشته باشید که حالا دیگر هرچه بیشتر خرج کنید کادوی شما برای دوست صمیمیتان کارآمدتر می شود. انواع تبلت، گوشی هوشمند، دوربین دیجیتال، لپ تاپ یا پی سی، کنسول بازی همه و همه از جمله انتخاب هاییست که هرچه از 1 میلیون دور شوید و به 10 میلیون نزدیک گردید کادوی دوست صمیمیتان با کیفیت تر می شود.

چه هدیه ای بخریم بهترین هدیه برای عزیزانمان

ساعت

ساعت مچی یک انتخاب شیک و حسابی است. هرچند اگر بخواهید دنبال برند و ساعت ارجینال بروید باید مبلغ قابل توجهی هزینه کنید اما اگر مساله مالی چندان حائز اهمیت نیست دست کم مطمئنید که دوست صمیمی شما هم مانند همه انسان ها از داشتن یک ساعت مچی شیک استقبال خواهد کرد.

خرید کادو

لباس

افرادی که به ظاهرشان اهمیت می دهند و فکر و ذکرشان شیک پوشیست حتما از هدیه گرفتن یک بافت زیبا، یک شال خوش رنگ و یا ژاکت مد روز غرق در شادی خواهند شد. انتخاب لباس و پوشاک به عنوان کادو برای دوست صمیمی هم این مزیت را داراست که گستره قیمتی وسیعی را شامل می شود. پس هم فردی که کل بودجه کادو برای دوست صمیمیش 50 هزار تومان است می تواند سراغ خریدن لباس و پوشاک برود هم فردی با بودجه چند میلیونی.

چه هدیه ای بخریم بهترین هدیه برای عزیزانمان

زیور آلات

شاید گمان کنید این گزینه تنها زمانی کاربرد دارد که دوست صمیمی مورد نظر خانم باشد اما فراموش نکنید که انگشتر، انواع دستبند و گردنبند کادویی محبوب برای آقایان به حساب می آید. البته وقتی فرد دریافت کننده هدیه دختر باشد طیف گسترده تری چه از نظر جنس (طلا، نقره و یا انواع بدلیجات)، چه از نظر نوع (گوشواره،گردنبند، النگو، دستبند، انگشتر، سنجاق سینه) در این دسته کف قیمت از 10 هزار تومان آغاز و واقع گرایانه تر است اگر برای آن پایانی در نظر نگیریم در دسترس شما خواهد بود.

هدیه زیور آلات

عروسک

شاید بد نباشد به کلیشه ای ترین کادوی ولنتاین یعنی خرس عروسکی (Teddy Bear) و یا قلب عروسکی قرمز هم بپردازیم. این دو در ذهن ما ایرانی ها با نام ولنتاین گره خورده و با شنیدن نام این مناسبت بیشتر ما ناخودآگاه به این کادوها فکر می کنیم. اگر مایلید برای این مناسبت و یا هر مناسبت دیگری خرس عروسکی یا به طور کلی تر عروسک کادو دهید در کنار گشت و گذاری لذت بخش و نوستالژیک در اسباب بازی فروشی ها می توانید از چند ده هزار تا چند صد هزار تومان هزینه کنید. البته کم نیستند عروسکهایی که قیمت های میلیونی دارند.

بهترین کادوی تولد

‫0/5 0 نظر