درخواست سفارش بالبینگ آباژور سه بعدی

صفحه سفارش آباژور سه بعدی (بالبینگ یا چراغ خواب) با عکس و متن دلخواه

آباژور سه بعدی

پیشنهاد فروشگاه آلتین مارک به شما تبدیل چهره خود و یا عزیزانتان به بالبینگ (آباژور سه بعدی) است این طرح می تواند عکس خود و یا عزیزانتان به همراه متن باشد. این محصول یکی از بهترین هدایایی می تواند باشد که شما به دوستان و آشنایانتان هدیه می دهید که می تواند بسیار جذاب و جالب باشد، شما برای هر مناسبتی می‌توانید اطرافیان خود را سورپرایز کنید. این محصول با جعبه شیک و متعلقات آن که شامل آداپتور و نگهدارنده چراغ خواب می باشد عرضه می گردد. در کل برای هر کسی که می خواهید در شاد کردنش سهیم باشید یک انتخاب هوشمندانه است.

بالبینگ‌ها نسل جدید و ۳بعدی چراغ خواب ها و آباژورها هستند که با استفاده از نور LED ایجاد نور و روشنایی می کنند. بالبینگ یک پلکسی گلاس LED تخت و دوبعدی است که می‌تواند چشمان افراد را فریب داده و سه‌بعدی به نظر برسد. این بالبینگ جادویی در حقیقت دوبعدی است اما باطراحی خاص خود،سه‌بعدی به نظر میرسد. ضخامت بالبینگ تنها ۴ میلیمتر است.

شما می توانید تصویر مورد نظر خود را به همراه توضیحات مربوطه از زیر آپلود و برای ما بفرستید. توجه داشته باشید که تصویر مورد نظر باید از کیفیت قابل قبولی برخوردار باشد.

خواهشمندیم لطفا شماره تماس واتس آپ یا تلگرام را وارد کنید تا از این طریق با شما تماس گرفته شود.

لطفا نام و نام خانوادگی خود را کامل وارد کنید
لطفا تلفن همراهتان را اینجا وارد کنید تا بتوانیم از طریق واتس آپ یا تلگرام یا پیامک با شما ارتباط برقرار کنیم
توضیحات خود را درمورد متن و یا عکسی که بر روی محصول حک خواهد شد را اینجا بنویسید.
Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 5 files.
لطفا تصویر یا فایل مورد نظر خود را از این قسمت وارد کنید
لطفا به سوال امنیتی جواب و سپس روی ثبت درخواست کلیک کنید

‫2/5 1 نظر